Blog (126)
Komentarze (1.5k)
Recenzje (0)

Serwery GG układają się do snu

Strona główna@BananSerwery GG układają się do snu
25.03.2012 12:20

Od kilku dni miewam problemy z logowaniem się do GG. Nie jest to ciągłe zachowanie lecz po pewnym czasie stało się denerwujące. Dlatego postanowiłem przyjrzeć się sprawie bliżej.

410882

Wczoraj włączam komputer i tlen zalogował mi się do wszystkich protokołów prócz GG. Pomyślałem "Poczekam chwilkę". Uruchamiam przeglądarkowe GG żeby włączyć radio wyskoczył mi błąd. Zerkam na komórkę. Tu również nie działa. Jakoś udało mi się Open FM uruchomić ale komunikator nie włączał się znacznie dłużej niż zwykle. Klikam kontakt i piszę maila do GG Network o następującej treści.

bEiOUUSv
Witam. Ostatnio dość często występuje u mnie "Błąd połączenia z serwerem GG". Czy macie jakieś problemy z serwerami komunikatora, a jeśli tak to jak szybko zostaną rozwiązane?

Dość szybko otrzymałem odpowiedź.

Witam, Ze względu na chwilowe problemy techniczne, może występować problem z logowaniem się i użytkowaniem komunikatora. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Tuż po otrzymaniu tego maila problemy zniknęły. Przypomniał mi się mój ulubiony odcinek pirata. Wtedy serwery całkiem zasnęły.

410888

Czy też mieliście ostatnio problemy z GG? Piszcie. Pozdrawiam, Banan =)

Udostępnij:
bEiOUUTr