Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów maja 2015!

Strona główna@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów maja 2015!
15.06.2015 19:13

Nadszedł dzień rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów. Autorzy najciekawszych wpisów opublikowanych w maju już dziś będą mogli przebierać w nagrodach z proponowanej puli. Oczywiście zasady są analogiczne do poprzednich edycji.

Dla przypomnienia, od 4 czerwca 10 czerwca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w maju. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

bEhUOpHb
557000

O dziwo tym razem wpisy dla elektronicznych majsterkowiczów nie zdominowały TOP5, nie oznacza to jednak, że w TOP 5 nie ma żadnego bloga o tej tematyce. Wasze uznanie i miejsce w "piątce" zdobył wpis poświęcony sterownikom dronów. Najwięcej Czytelników zagłosowało jednak na niełatwy tekst o masowym wdrażaniu Red Hata. Kolejną pozycję na liście zwycięskich zajął ciekawy materiał, a w zasadzie źródło wiedzy o źródłach wiedzy dla deweloperów. Nie mogło zabraknąć wpisu macminika, o czymkolwiek napisze zawsze zdobędzie uznanie, tym razem macminik szukał kosmitów ;) W czołówce znalazł się również wpis Beriona poświęcony pakowaniu... Nie, nie, nie chodzi o próby wyprodukowania bicepsu większego od uda tylko o archiwizację ;)

bEhUOpHh

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: xywa11, Jim1961.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

bEhUOpHi

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera czerwca. Zachęcamy :)

Udostępnij:
bEhUOpHX