Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

W połowie listopada ogłosiliśmy najlepszych blogerów pierwszych 10. miesięcy tego roku. Czas na kolejny konkurs — wybór najlepszych wpisów na blogu opublikowanych w listopadzie.

Ramowe zasady pozostają bez zmian. W pierwszym etapie tj. do 1 grudnia należy zgłosić swoje blogi do konkursu — w tym celu należy zaznaczyć odpowiednią opcję w Ustawieniach swojego profilu. W zabawie może uczestniczyć każdy bloger, którego choćby jeden wpis pojawił się na stronie głównej. Uwaga, nawet jeżeli zgłaszaliście już swój blog do "wielkiej kumulacji", trzeba to zrobić raz jeszcze ponieważ z formalnego punktu widzenia jest to osobny konkurs.

492231

Następnie, od 2 do 8 grudnia, oddajemy władzę w ręce ludu tj. aktywnych blogerów (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) i aktywnych komentatorów (z min. 100 komentarzy pod wpisami na blogu). Uprawnione osoby będą mogły oddać głos na maks. 3 wpisy listopada. Po zakończeniu tego plebiscytu do przeglądu finalistów przystąpi redakcja.

bEUlckNz

Z finałowej dziesiątki wybierzemy 3 najlepsze wpisy, a ich autorzy zostaną nagrodzeni jedną z atrakcyjnych nagród. Tym razem będzie to (do wyboru): konsola Xbox 360, tablet Google Nexus 7, smartfon Sony Xperia L, dysk SSD Samsung 250GB lub zegarek Sony SmartWatch 2. Pozostali otrzymają nagrody pocieszenia (kurtki, koszulki, oprogramowanie lub gry). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 15 grudnia.

Jak widać jest o co powalczyć. Zachęcamy zatem do zgłaszania swoich blogów!

Komentarze (68)
bEUlckOv