Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Oficjalny klient Vimeo dla Nokii N9

Strona główna@KrogulecOficjalny klient Vimeo dla Nokii N9
29.09.2012 15:32

Dobra wiadomość dla wszystkich korzystających z serwisu Vimeo ! W sklepie Nokii pojawił się oficjalny klient dla systemu MeeGo Harmattan.

95984
95985

Aplikacja jest bardzo rozbudowana. Pozwala na przeglądanie zasobów w różnych kategoriach oraz — co oczywiste — przede wszystkim na oglądanie poszczególnych filmów. Sam player jest wygodny w obsłudze (duże przyciski), utrzymany w charakterystycznej estetyce Vimeo i pracuje bez zarzutu. Można także podejrzeć opis każdego filmu, skomentować go, oznaczyć jako ulubiony, dodać do listy „na później”. Klient obsługuje oczywiście logowanie dzięki czemu możemy także wysłać film na swój kanał, a także przeglądać filmy, które zostały już przesłane. Przydatną opcją przy wyszukiwaniu jest zapamiętywanie wcześniej wyszukanych fraz.

95986
95987

Ogólnie rzecz biorąc wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że aplikacja sprawia jeszcze wrażenie bety. Od czasu do czasu zdarzają się problemy z połączeniem internetowym co przekłada się na problem z załadowaniem niektórych elementow (np. wyświetleniem listy wyszukanych filmów). Miejmy jednak nadzieję, że za jakiś czas doczekamy się aktualizacji. Tak czy inaczej, nie ma jednak co marudzić — już sam fakt, że pojawiła się w sklepie uważam za duży plus. Tego bowiem nikt się chyba nie spodziewał.

431539

Na koniec mała ciekawostka. Nie wszyscy zapewne wiedzą, ale nawet gdyby nie oficjalny klient, wkrótce doczekalibyśmy się nieoficjalnej społecznościowej aplikacji. Pracował nad nią nie kto inny jak danpio — jeden z czytelników mojego bloga. Link do paczki instalacyjnej z pierwszą testową wersją można znaleźć w komentarzach pod jednym z ostatnich wpisów.

Z innych nowych aplikacji, jakie pojawiły się w sklepie, warto też zwrócić uwagę na MeeTeeVee, Wake on Lan oraz Pomodoro App.

Komentarze (12)