Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz. 39

@lordjahuPo godzinach — czyli gry na Androida cz. 3909.03.2015 18:15

Wreszcie letnia pogoda zagościła w Polsce. Przebiśniegi za moim oknem rozkwitają a mi powraca wielka ochota na rowerowe wycieczki i na grę w koszykówkę na dworze, sezon ogniskowy z ekipą na plenerze czy długie spacery przy powiewie ciepłego powietrza ... ciekawe jak długo ta pogoda się utrzyma, bo mam teraz drugie zmiany w pracy i skorzystać z tak uroczej pogody nie mam za bardzo kiedy. Na szczęście mam od tego weekendy i te kilka godzin przed rozpoczęciem pracy by liznąć choć trochę słońca. No ale może jakiś procent czytających też jest w pracy i tak jak ja nie ma możliwości zaczerpnąć nieco powietrza i słońca. I właśnie dla nich głównie przygotowałem nową odsłonę "Po godzinach" w której po raz kolejny skupię się na wartych uwagi gierkach na system android i polecę kilka przydatnych aplikacji.

Snoopy’s Sugar Drop Remix

Na pierwszy ogień idzie zacna gierka z bohaterami świetnej kreskówki Snoopy. A mówię tutaj o tytułowym psiaku i jego świetnym przyjacielu - żółtym ptaszku Woodstocku.

547614

Nasze zadanie skupia się głównie na łączeniu kolorowych słodyczy w jednej linii by następnie zdobyć za nie punkty. Przed nami do przejścia mamy ponad 200 poziomów, różniących się poziomem trudności oraz bonusami ukrytymi w grze. Tytuł skierowany jest głównie do dzieci, ale jestem wręcz pewien że nie jednemu dorosłemu przypadnie do gustu.

123598
123599

Tytuł nie należy do najtrudniejszych, a szata graficzna oraz miła dla ucha ścieżka dźwiękowa potrafią na długie godziny przyciągnąć nas do tytułu. Jedną z wad tej produkcji są reklamy usiłujące na siłę lokować jakiś produkt (na szczęście można je usunąć w opcjach).

Snoopy’s Sugar Drop Remix dostępny w sklepie Google Play za darmo!

Kiwi Wonderland

Klonów Flappy Birds mamy aż nadto i to nie tylko na systemie android, ale na pozostałych systemach operacyjnych również. Nie często się zdarza że pojawi się kolejna odsłona mająca do zaoferowania coś nowego. Tak jest tym razem, gdyż otrzymujemy możliwość sterowania nielotem Kiwi ... zaopatrzonym w plecak rakietowy.

547623

Sterując "naszym" ptaszkiem :) ustalamy na jaką wysokość ma się wznieść i jak długo na niej pozostać. Po drodze zbieramy złote monety które możemy wydawać na rozwijanie umiejętności i wydłużyć działanie zebranych po drodze bonusów. Na trasie musimy uważać na przeróżne przeciwności - od ostrych barier po atakujące nas inne gatunki ptaków.

Kiwi Wonderland dostępny w sklepie Google Play za darmo!

Endless Boss Fight

Tytuł na pierwszy rzut oka wygląda jak tysiące innych. Różnica między innymi polega na tym że podczas walki nie ulepszamy tylko naszego bohatera ale również naszego przeciwnika - tytułowego bosa.

Dzięki rozwijaniu naszego wroga otrzymujemy więcej funduszy po jego pokonaniu oraz zwiększamy drastycznie jego możliwości bojowe co zwiększa również poziom trudności.

Endless Boss Fight dostępny w sklepie Google Play za darmo!

AdVenture Capitalist

Jak już jesteśmy przy monotonnych grach w których możemy prowadzić wręcz niekończącą się rozgrywkę to chciałbym polecić Wam bardzo przyjemną i prostą aplikację w której ... zarabiamy pieniążki. Tylko i aż tylko to.

547633

Nasze zadanie jest proste - zdobywamy ogromne fundusze z danych firm/zakładów i wydajemy je na rozwijanie ich - by zdobyć ich jeszcze więcej i zwiększyć szybkość ich generowania. Po pewnym czasie otrzymamy możliwość zbierania "aniołków" które będziemy mogli wykorzystać do resetu postępu gry i wykorzystać do odblokowania specjalnych mnożników. Ukończenie gry w czasie roku-dwóch lat jest jednak mało prawdopodobne.

AdVenture Capitalist dostępny w sklepie Google Play za darmo!

Battle of Saiyan

No ale pora skończyć farsę nudnawych gier i zaproponować coś co naprawdę zaimponuje Nam -> graczom. Mam na myśli grę platformową usytuowaną w klimatach Smoczych Kul (DragonBall).

547638

Może nie jest to PC'owe Xenoverse, ale potrafi urzec. W grze wcielamy się w sayanina i walczymy ze spotkanymi na planszy wrogami - używając klawisza poruszania się i walki (4 przyciski) rozprawiamy się ze znanymi z sagi (anime) wrogami.

Battle of Saiyan dostępny w sklepie Google Play za darmo!

PhotoMath

Z polecanych aplikacji zostawiłem do zaproponowania bardzo fajny kalkulator równań matematycznych. Program ten sczytuje z aparatu równanie matematyczne po czym od razu dokonuje jego rozwiązania.

547643

Od razu trzeba zaznaczyć że program nie radzi sobie za bardzo ze słabszymi matrycami aparatów i pismem odręcznym, ale ponoć twórcy stają na głowie by było to możliwe w niedalekiej przyszłości, więc jest na co czekać :)

PhotoMath dostępny w sklepie Google Play za darmo!

GryTelefonyHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)