Blog (761)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz. 41

@lordjahuPo godzinach — czyli gry na Androida cz. 4107.04.2015 19:56

Nadszedł bardzo zmienno-pogodowy kwiecień - podczas świąt Wielkanocnych przez moje rodzinne miasto przetoczyła się śnieżna zawierucha, mini gradobicie oraz wiosenny deszczyk. A to wszystko w pojawiającym się co chwila słoneczku, które nie daje o sobie zapomnieć. Szkoda tylko że chmury też nie dają o sobie zapomnieć i co rusz zasłaniają tą ciepłą aurę ... kwiecień zmienny jest, co ? Byle do czerwca/lipca - pomyślałem, wziąłem aparat i wyszedłem w plener trochę wzbogacić moją kolekcję. Mam nadzieję że za 2-3 tygodnie przedstawię Wam recenzję nowego cudeńka od Nikona które mam przyjemność testować. A że już wiem że zastąpi obecną lustrzankę, emocje rosną w zastraszającym tempie !

Fun, Fun, Fun :)

Shadow Fight 2

Bardzo przyjemna gierka dla fanów bijatyk, klasyków al'a Mortal Kombat czy Street Fighter. Zaczynamy jako zwykły wojownik Ninja i walczymy z fabularnymi przeciwnikami.

W grze walczymy z losowymi przeciwnikami a za każdą wygraną walkę otrzymujemy fundusze za które wykupujemy unikalne uzbrojenie dla naszej postaci. Sterowanie opiera się na gałce kierunków oraz na dwóch atakach - rękoma i nogami. Stosując poznane podczas rozgrywki ruchy, uczymy się combosów i ataków specjalnych.

Shadow Fight 2 dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Bruce Lee: Enter The Game

Podobna produkcja do tej przedstawionej powyżej, z tą różnicą że głównym bohaterem jest tytułowy Bruce Lee. Nasze zadanie jest prościutkie - będziemy łoić skórę typom spod ciemnej gwiazdy. W grze również zdobywamy złote monety za które zakupimy unikalne stroje dla naszej postaci oraz wyrafinowany oręż dla Bruce'a.

550685

Podczas gry nabijamy też specjalne combo, po którym aktywowaniu będziemy w stanie prać zbirów bez większego problemu. A z takim spotkamy się nie raz, gdyż AI przeciwników w dalszych etapach gry potrafi zaskoczyć.

Bruce Lee: Enter The Game dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Piano by Yokee

Gierka muzyczna w której naciskamy w danym momencie w spadające z góry ekranu kule generujące dźwięk danego utworu. Jak nazwa wskazuje utwory są grane na pianinie. A ich mamy dość sporo.

Większość utworów jest darmowych a niektóre są dostępne dopiero po zapłaceniu za nie specjalną walutą, otrzymaną za zdobycie podczas grania w wersje darmowe lub poprzez wykupienie jej za realne pieniądze.

Piano by Yokee - Fortepian dostępne w sklepie Google Play za darmo !

Push The Squares

Bardzo przyjemna gra z gatunku łamigłówek - za to bardzo trudna. Naszym zadaniem jest takie prowadzenie kolorowych kwadracików by te znalazły się w odpowiadającym im kolorowych punktach.

124359
124360

Pierwsze poziomy trzeba traktować jako wprowadzające, gdyż są bardzo łatwe. Od późniejszych poziomów wprowadzane są specjalne strzałki przekierowujące kierunek prowadzenia kwadratów czy teleporty, podwyższające poziom trudności.

Push The Squares dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Stickman Rush

Ostatnim tytułem jest kolejna gra z pod szyldu Stickmana w której tym razem unikamy pojazdów poruszających się po trój jezdnym pasie samochodowym. Unikając aut oraz rozsianych na trasie przeszkód zbieramy złote monety za które będziemy mogli wybrać nowy pojazd którym chcemy zbierać monety na trasie.

550702

Gra wydaje się bardzo łatwa, ale jak to bywa na ulicach, potrafi być naprawdę tłoczno - pewnie jest po 15.00 i wracają po pracy do domów. Nie raz kląłem że było za gęsto i nie dawałem rady dojść do wyniku powyżej 50 zebranych monet. Na szczęście na drodze możemy zauważyć ikonkę piorunu, dającą nam agressor mode - jedziemy nie zważając na przeszkody.

Stickman Rush dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Miłego grania :)

GryTelefonyHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)