Blog (62)
Komentarze (4.3k)
Recenzje (0)
@przemo_liRok Linuksa

Rok Linuksa

03.10.2010 14:52

Nie wiem czemu, ale większość zainteresowanych rokiem Linuksa nie zgadza się na rok Llinuksa nigdzie indziej niż na desktopie. Nie samym PC, żyje człowiek, mimo to wiele osób uparło się, że rok Linuksa na przykład na komórkach nie jest niczym zasługującym na świętowanie.

Często też te osoby, zainteresowane biurkami, nie są świadome innych podbojów pingwinka, który sukcesywnie podbija nowe przestrzenie elektronicznych bitów.

Nie będę tu mówił o serwerach, androidzie, czy Ubuntu(wstaw tutaj dystrybucję, która według Ciebie może zwojować biurka).

Porozmawiajmy o innych obszarach komputeryzacji.

Może o motorach?

371948

Podobno pierwszy motor wyposażony w scalony komputer (włączając takie bajery jak USB czy dostęp do sieci i własny adres IP). Oczywiście z Linuksem na pokładzie!

Może o automatach do kawy?

371951

Automat do kawy z wbudowanym (osadzonym?) Linuksem na pokładzie, w pakiecie z Qt! Na internecie też krąży dużo starszy opis DIY, jak wykonać taki automat własnoręcznie.

Może o robotach wcale nie przemysłowych?

371954

Chce ktoś domowego dinozaurka ?

Jeszcze jedno moje spostrzeżenie. Czy ogłoszenie kolejnego telefonu z Linuksem na pokładzie kogoś dziwi? Kolejnego tabletu z Linuksem? Kolejnego netbooka z Linuksem? Kolejnej dojarki dla krów z Linuksem*?

* proponuje poszukać w Google.

Zapraszam do komentowania. Zabraniam komentowania biurkowych edycji Linuksa ;)

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)