Blog (88)
Komentarze (1.2k)
Recenzje (0)

QTip: Ciekawa promocja na telefon Vernee Thor, nie tylko dla wielbicieli The Avengers

Strona główna@TomisHQTip: Ciekawa promocja na telefon Vernee Thor, nie tylko dla wielbicieli The Avengers
27.05.2016 20:30

Kolejna informacja porada dla elektromaniaków. Jeżeli od dłuższego czasu rozważaliście nabycie swej pierwszej azjatyckiej słuchawki, aby wejść do świata uzależniającej elektroniki rodem z Chin, być może teraz nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Sklep Gearbest ruszył z promocją na telefon Vernee Thor, skierowany nie tylko do wielbicieli komiksowej ekipy The Avengers. Przy sprzyjających wiatrach, można go złapać już za zaledwie jakieś 50 dolarów.

593035

Standardowa cena sprzętu to niecałe 120 dolarów, a kto trzymał rękę na pulsie po ogłoszeniu współpracy mało znanego jeszcze producenta z bardzo znanym Uberem, mógł nie tak dawno liczyć na zniżkę do 99 dolarów. Z takiego pułapu startuje także Gearbest w błyskawicznych okazjach do wyłapania do 1 czerwca, a do tego dokłada zwrot 50 dolarów dla szczęśliwych wybrańców. Jak to z tym sklepem bywa, wypada się jednak trochę bardziej postarać. Wpierw trzeba kupić tego smartfona, a potem wypełnić kilka mało skomplikowanych zadań m.in. w kanałach społecznościowych. Nie każdemu się będzie chciało i w tym należy upatrywać szanse na ustrzelenie zwrotu. Gearbest jest duży, ale nie każdy ma wciąż ochotę się z nim pobawić. W puli nagród jest 100 razy 50 dolarów, czyli nie tak mało, jak na do 1 czerwca.

Samo urządzenie również jest niezwykle interesujące w swojej klasie, nawet w pełnej cenie. Mamy tu 5-calowy ekran z Gorilla Glass 3, co prawda tylko HD, ale poza tym jest na czym oko zawiesić tak pod względem wyglądu, jak również podzespołów (ośmiordzeniowy procesor MTK6753, 3GB RAM, 16 GB na dane, kamerka 13 MP, czytnik linii papilarnych) plus Androida 6.0. Oczywiście słuchawka jest dual-SIM, czyli na dwie karty i ma slot na karty micro SD.

Komentarze (3)
bETrpwbH