reklama

ACD See Pro 6 64-bitowy i bardziej profesjonalny

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, prywatnie miłośnik nowych technologii, które mają ułatwiać codzienne życie. Jako niereformowalny fan rozrywki komputerowej, zaangażowany w społeczność gier Valve.

Szósta odsłona programu ACD See Pro powinna przypaść do gustu osobom, które zarządzają bogatymi kolekcjami fotografii. Hierarchiczny układ słów kluczowych umożliwia szybsze tagowanie i przeszukiwanie zdjęć (jeśli np. w kategorii Samochody stworzymy podgrupę Wyścigowe, to po jej zaznaczeniu program automatycznie przypisze też „wyższą” frazę), a wybrane pliki można od razu wypalać na płytach Blu-Ray. Ponadto program wspiera pracę na wielu monitorach, a natywna wersja dla systemów 64-bitowych (na Windows) powinna przyśpieszyć ładowanie i powiększanie obrazów w wysokiej rozdzielczości.

Kilku nowości doczekał się również tryb edycji zdjęć. ACD See Pro 6 wzbogacono o „pędzel” umożliwiający delikatny, niedestrukcyjny retusz zdjęć, ulepszone narzędzia redukowania szumów, wyostrzania i rozmywania. W programie znalazły się też sprawniejsze algorytmy do zarządzania kolorami i eksponowania detali, a nowy pędzelek pozwala na szybkie dodawanie efektów. Ponadto pojawił się dedykowany tryb do edycji czarnobiałych zdjęć.

Próbną wersję ACD See Pro 6 dla Windows możecie pobrać z naszego portalu. Pełna wersja została wyceniona na 99,99$.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama