ACDSee Free ACDSee Free 1.1.21

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ACDSee Free to bardzo prosta i bezpłatna przeglądarka plików graficznych o podstawowych możliwościach, charakteryzująca się dużą szybkością działania. Bazuje ona w dużej mierze na sprawdzonych rozwiązaniach z bardziej rozbudowanego i dostępnego na rynku od dłuższego czasu, ale za to płatnego narzędzia ACDSee Pro.

Aplikacja w zamierzeniu twórców służyć ma użytkownikowi do wygodnego przeglądania zdjęć, dlatego też wyposażona została jedynie w funkcje do tego służące. Nie znajdziemy w niej niestety żadnych opcji, nawet najprostszej edycji podstawowych właściwości grafiki. Rekompensuje to za to szybkość działania przeglądarki, nawet w przypadku pracy z dużą liczbą zdjęć.

ACDSee Free daje użytkownikowi możliwość łatwego i wygodnego przeglądania swoich zdjęć, a także nawigacji po ich zbiorze za pośrednictwem klawiatury lub myszki. Możliwe jest wyświetlanie fotografii w trybie pełnoekranowym, proste "zoomowanie" wybranych jej fragmentów, a także obracanie w prawo lub lewo. Bezpośrednio z poziomu aplikacji ustawimy także wskazaną grafikę jako tapetę pulpitu.

Wśród obsługiwanych przez przeglądarkę formatów plików graficznych znalazły się BMP, GIF, JPEG, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PCX, PIC, WMF oraz EMF. Program wyposażony został również w przydatny kreator wydruku, umożliwiający m.in. drukowanie zdjęć zgodnie z ustalonym wcześniej formatem, dodawanie do wydruku tekstu w formie nagłówka czy stopki oraz korekcję gamma itp.

Uwaga!

  1. Do poprawnego działania programu wymagana jest w systemie Windows obecność przeglądarki Internet Explorer w wersji 7 lub nowszej. Najnowsze jej wydanie pobrać można w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przeglądarki stron WWW (patrz: Programy powiązane)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!