ACDSee Photo Editor ACDSee Photo Editor 11.1 Build 105

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ACDSee Photo Editor to aplikacja przeznaczona do szybkiej i efektownej obróbki fotografii cyfrowej. Program oferuje szereg narzędzi i filtrów, za pomocą których można całkowicie zmienić wygląd zdjęcia, oraz przygotować laurkę, scrapbook czy kartkę pocztową. Odpowiednie samouczki przeprowadzą użytkownika przez wszystkie niezbędne kroki tak, aby praca w programie była łatwa i przyjemna.

Photo Editor pozwala na łatwy retusz zdjęć z użyciem podstawowych narzędzi. Znajdziemy tu usuwanie efektu czerwonych oczu, ożywianie kolorów, automatyczne wyostrzanie obrazu, ustawianie balansów kolorów, kontrastów itp.

Poza retuszem w tym programie wykonać można również czynności niezbędne do stylizacji. Jednym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez aplikacje jest Photo Editor's Vignette, które pozwala na tworzenie zdjęć portretowych dla drzew genealogicznych. Na uwagę zasługuje również opcja Bluescreen (najczęściej stosowana w TV podczas prezentacji pogody) polegająca na zamianie tła o jednolitym kolorze na dowolny obraz. Użytkownicy z pewnością docenią również funkcję Photo Editor's Variations umożliwiającą szybką obróbkę materiału z opcją podglądu aż 8 różnych efektów jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki,interfejs b.intuincyjny
brak jezyka polskiego
ocena użytkownika
06.12.2013 13:14 • Recenzja do wersji 6.0.343

używam acd see 3 ,program b.dobry z pogranicza programow profesjonalnych.Do fotek z komórki wystarczy picassa .Jeżeli
ktos pyta jak przerobić jakieś zdjęcie,to na początek niech poczyta o mozliwościach fotografii cyfrowej,a nie ograniczy sie do przyciskania guziczka.Dziękuje za uwagę