AI Image Enlarger AI Image Enlarger 1.4.4

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AI Image Enlarger to narzędzie do łatwego i szybkiego zwiększania jakości zdjęć, obrazów czy innych plików graficznych. Program jest dostępny do pobrania za darmo.

Jak to działa?

Przygotowując rozmaite projekty dla klientów nierzadko otrzymujemy materiały w kiepskiej rozdzielczości. W takiej sytuacji warto skorzystać z programu AI Image Enlarger, który wykorzystuje specjalny algorytm pozwalający na zwiększenie rozmiaru i jakości danego obrazka.

Po uruchomieniu AI Image Enlarger możemy skorzystać z techniki „przeciągnij i upuść” lub dodać wybrany plik po rozwinięciu menu kontekstowego. Trzeba jednak pamiętać, że materiał źródłowy nie może ważyć więcej niż 3,5 MB w przypadku plików wykonywalnych i 1,5 MB w przypadku plików z rozszerzeniem dmg.

Dwie wersje aplikacji

AI Image Enlarger należy zainstalować na dysku twardym komputera lub zewnętrznym nośniku. Jeśli jednak nie możemy tego zrobić, a chcielibyśmy skorzystać z funkcji narzędzia, powinniśmy odwiedzić stronę producenta.

Najważniejsze cechy:

  • program do zwiększania rozdzielczości (bez utraty jakości) wybranych plików graficznych
  • szybkie działanie
  • czytelny interfejs użytkownika
  • wsparcie techniki „przeciągnij i upuść”
  • wymaga instalacji, ale dostępna jest także wersja przez przeglądarkę internetową

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!