AIMP AIMP 4.70.2248

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AIMP to jeden z liderów wśród oprogramowania przeznaczonego do odtwarzania plików muzycznych.

Aplikacja poza samą funkcją ustawiania playlist i odtwarzania muzyki oferuje również zestaw narzędzi pozwalających na edytowanie tagów, konwertowanie dźwięku pomiędzy rożnymi formatami, rippowanie płyt czy rejestrowanie dźwięku. Wszystkie te narzędzia dostępne są w formie zewnętrznej aplikacji nie wchodzącej w skład standardowego odtwarzacza.

Dodatkowym walorem AIMPa jest obsługa wtyczek (poszerzających funkcjonalność) i skórek pozwalających na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do indywidualnych upodobań. Poza tym, AIMP wykorzystuje niewiele zasobów systemowych; średnio około 8 MB pamięci RAM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygoda i intuicyjność
Idzie w kierunku przerostu formy. Kiedyś był lekki jak rosyjska baletnica.
ocena użytkownika
18.12.2017 18:09 • Recenzja do wersji 4.50.2055

Używam programu na Win10 i Androidzie. Tu i tu jest równie wygodny w obsłudze. Dużym plusem jest mnóstwo skórek.
Program szybki, prosty nie zużywa zasobów. Nie jestem audiofilem nie nie mam wymagań co do jakości dźwięku więc tego nie ocenię. Natomiast chwalę za komfort pracy. Kto pamięta WinAmp-a ten doceni Aimp-a. Program co prawda ze wschodu ale mnie to nie przeszkadza. A wada to ta , że idzie w kierunku przerostu formy, kiedyś był lekki jak rosyjska baletnica a niedługo będzie to rosyjski niedźwiedź.

Ogólnie fajny
Losowe odtwarzanie muzyki
ocena użytkownika
24.11.2017 14:41 • Recenzja do wersji 4.50.2048

Przy odtwarzaniu losowym program układa swoją kolejność odtwarzania nawet jak zmieni się ręcznie utwory lub na nowo wgra playlistę to i tak program po jakimś czasie wraca do swoich wcześniejszych ustawień odtwarzania.Robi się to męczące bo człowiek czuje się jakby tego samego słuchał, a muzy jest 90GB w mp4
Na początku myślałem, że wydaję mi się, że to nie możliwe ale jednak po miesięcznym sprawdzeniu jednak jest to prawda w niektórych przypadkach nie jest to w 100% te same powtarzanie ale w przedziale 95%-100% jak najbardziej.