r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AIMP świętuje dzisiaj 7 urodziny

Strona główna Aktualności

O autorze

Rosyjski zespół odpowiedzialny za rozwój lekkiego odtwarzacza plików muzycznych AIMP w ramach świętowania już siódmych urodzin programu udostępnił kilka aktualizacji związanych z tym wydarzeniem.

Oczywiście najważniejszą aktualizacją jest udostępnienie odtwarzacza AIMP w wersji 3.51.1288. Nowy update aplikacji wprowadza zaktualizowany dekoder odpowiedzialny za odtwarzania muzyki wraz z optymalizacją systemu buforowania plików, co przekłada się na mniejsze wykorzystywanie zasobów procesora CPU. Poza tym udoskonalono algorytm automatycznego generowania nazw playlists, dodano informacje o postępie wykonywania operacji przez mechanizm edycji tagów, wyeliminowano zgłaszane problemy w module konwersji audio oraz poprawiono szereg innych drobnych błędów.

AIMP poza samą funkcją ustawiania playlist i odtwarzania muzyki oferuje również zestaw narzędzi pozwalających na edytowanie tagów, konwertowanie dźwięku pomiędzy rożnymi formatami, rippowanie płyt czy rejestrowanie dźwięku. Wszystkie te narzędzia dostępne są w formie zewnętrznej aplikacji nie wchodzącej w skład standardowego odtwarzacza. Dodatkowym walorem programu jest obsługa wtyczek (poszerzających funkcjonalność) i skórek pozwalających na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do indywidualnych upodobań.

r   e   k   l   a   m   a

Obok nowej wersji solenizanta zespół AIMP DevTeam wydał również kolejną aktualizację edytora skórek AIMP Skin Editor 3.51 Build 584 oraz trzecią betę odtwarzacza AIMP przeznaczonego dla urządzeń funkcjonujących w oparciu o system Android. Osoby zainteresowane testami odsyłam do oficjalnego forum programu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.