r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AKVIS Magnifier 9.1.1201

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AKVIS Magnifier to zaawansowane narzędzie, służące do zmiany rozmiaru i rozdzielczości obrazów. Program został uzbrojony w zaawansowane algorytmy, dzięki którym możliwe jest powiększanie obrazów do wydruków wielkoformatowych bez widocznego obniżenia jakości.

Przy powiększaniu zdjęć AKVIS Magnifierem nie zachodzi tak znaczna strata jakości, jaką obserwujemy przy użyciu algorytmów używanych przez tradycyjne programy do obróbki grafiki rastrowej (zwykle interpolacja liniowa, kubiczna i bikubiczna). Maksymalny rozmiar obrazu, jaki można uzyskać z użyciem tego programu to 30000x30000 pikseli, czyli około 2,5 na 2,5 metra przy rozdzielczości 300dpi. Również przy zmniejszaniu obrazów AKVIS Magnifier pozwala zachować ostrość obrazu i nie powoduje rozmycia lub pojawienia się ostro zarysowanych pikseli. Ustawienia podzielone są na dwie sekcje, osobno dla powiększania i dla zmniejszania obrazów.

r   e   k   l   a   m   a

AKVIS Magnifier jest dostępny jako samodzielny program lub jako wtyczka do programów Adobe Photoshop lub Photoshop Elements.

Ograniczenia wersji testowej

Programu AKVIS Magnifier można używać bez ograniczeń przez 10 dni od instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   17 #3 19.06.2015 17:52

coś darmowego w zamian?

  #2 06.03.2011 17:48

IrfanView nie nadaje się do zmian rozdzielczości, gdyż używa przestarzałych algorytmów, widać to przy obrazach szczegółowych, szczególnie z cyfrowych lustrzanek.

Meszuge   17 #1 04.11.2010 11:41

Powiększyłem obrazek .jpg niecałe dwa razy. Efekt był koszmarny! A w każdym razie dużo gorszy, niż w przypadku zastosowania do tego celu programu Irfan View.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.