AKVIS NatureArt 10.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AKVIS NatureArt to doskonałe narzędzie renderujące zjawiska naturalne na zdjęciach, niekoniecznie w naturalny sposób. Dzięki temu programowi można sprawić, by na zdjęciu padał deszcz, by przedmioty płonęły, a letnie kwiaty pokrył szron.

Wśród zjawisk, które może dodać do zdjęcia AKVIS NatureArt, znajdziemy deszcz, słońce, wodę, błyskawice, chmury, szron, tęczę, ogień i lód. Efekty można łączyć, by uzyskać inne zjawiska – z deszczu można zrobić śnieg, ze szronu mech i tak dalej. Dzięki temu możliwa jest zmiana nastroju zdjęcia, zmiana dynamiki lub realistyczny fotomontaż.

AKVIS NatureArt dostępny jest jako samodzielna aplikacja lub wtyczka do popularnych programów graficznych: Photoshop i Photoshop Elements, PaintShop Pro, Photo Paint, Corel Painter, Xara Xtreme, a nawet GIMP. Program działa na systemach Windows i OS X.

Wersja testowa programu działa przez 10 dni bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AKVIS NatureArt 7.0 czyli trochę ognia i lodu na Twoich zdjęciach

4
20.04.2015  •  Anna Rymsza

Chcesz trzymać płonący miecz i pokrytą szronem tarczę? Nie ma problemu. NatureArt to program, dzięki któremu do zdjęć łatwo dodamy zjawiska naturalne, choć niekoniecznie w naturalny sposób. Na liście zjawisk, jakie jest w stanie generować świeżo wydana wersja 7 programu, znajdziemy deszcz, słońce, wodę, błyskawice, chmury, szron, tęczę, ogień i lód, przy czym dwa ostatnie dostępne są jedynie w najdroższych licencjach. Z pomocą bazowych narzędzi można sięgnąć dalej i zrobić śnieg z deszczu, mech ze szronu, mgłę z chmur i tak dalej. Jedynym ograniczeniem jest tu fantazja fotografa. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   17 #3 19.06.2015 17:52

@Anonim (niezalogowany): czyli niewarto?

  #2 26.03.2012 16:19

Beznadziejny !!! co to mają być za efekty !!

  #1 16.12.2011 11:20

Czy jest spolszczenie do tego programu?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi