r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer 7.6 znajdzie napisy także na napisy24.pl

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

ALLPlayer został wydany w wersji 7.6. Aktualizację polecamy zwłaszcza osobom, którym zdarzało się zobaczyć kolorowe kropki na niektórych filmach. Problem ten został rozwiązany i nie powinien się już pojawiać.

ALLPlayer 7.6 zyskał ponadto możliwość rozpoznawania i odtwarzania nowych formatów plików, a obecne wcześniej kodeki zostały zaktualizowane do najnowszych wersji, jeśli były dostępne. Zauważyć można też, że program nieznacznie przyspieszył i ma mniej problemów z pobieraniem napisów i lepiej je prezentuje podczas oglądania filmów. Do źródeł napisów dołączył serwis napisy24.pl.

Na ekranie odtwarzacza zobaczymy teraz nową wyszukiwarkę filmów, która ułatwia odnalezienie filmów na dysku komputera i na ogólnodostępnych portalach. Trzeba tylko wcześniej skonfigurować program i wskazać mu ścieżki, które ma przeszukiwać. Łatwiejsze jest też znajdowanie stacji radiowych, podzielonych teraz na katalogi.

r   e   k   l   a   m   a

Wprowadzone zostały także drobne poprawki interfejsu, zarówno w odtwarzaczu, jak i aplikacji-pilocie dla Androida, iOS-a i Windowsa.

ALLPlayer 7.6 jest dostępny w naszej bazie programów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.