r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer Pilot Free 2.0

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

ALLPlayer Pilot Free to oficjalna aplikacja do zdalnego sterowania odtwarzaczem ALLPlayer. Może pracować w trybie klasycznego pilota, gładzika, klawiatury i przesyłać pliki na komputer.

Aplikacja poradzi sobie ponadto ze sterowaniem VLC, Windows Media Playerem, POT Playerem, KM Playerem i wieloma innymi odtwarzaczami, jeśli na komputerze zostanie zainstalowany specjalny program ALLRemote (można go zainstalować także z ALLPlayerem). 

Pilota można używać przez sieć lokalną lub przez Internet, po wygenerowaniu na komputerze specjalnego kodu. Funkcja ta jest płatna i działa przez 30 dni, można zapłacić SMS-em. Pilota możemy używać z zainstalowaną mini aplikacją na komputerze oraz bez niej.

W trybie gładzika aplikacja steruje nie tylko odtwarzaczem, ale zastępuje myszkę podłączoną do komputera. To świetne rozwiązanie dla komputerów stanowiących centrum multimedialne. Ponadto z pomocą pilota można zaplanować wyłączenie komputera. 

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AllPlayer 7.1 znajdzie dla Ciebie filmy na dysku i w Internecie

64
01.02.2017  •  Anna Rymsza

Po wydaniu napakowanego nowościami ALLPlayera 7.0 przyszła pora na rozbudowę możliwości wyszukiwania filmów. W wersji 7.1 wyszukiwarka korzysta nie tylko z zasobów na dysku, ale też stron VoD i wyszukiwarek torrentów. Trzeba tylko samodzielnie skonfigurować sobie wyszukiwarkę. Autorzy programu nie podpowiadają, jak można oglądać materiały z konkretnych stron lub torrentów w programie. Decyzję pozostawiają użytkownikom, którzy mogą działać na własną rękę, zgodnie ze swoim gustem i sumieniem. By ALLPlayer mógł przeszukiwać nasze ulubione strony, trzeba podać mu odpowiednie odnośniki i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.