r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AMIDuOS 2.0

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AMIDuOS to efektywny i wydajny emulator systemu mobilnego Android, stworzony i rozwijany przez znanego producenta BIOS-ów, firmę AMI. Aplikacja ta jako jedna z pierwszych oferuje wsparcie dla Androida 5.0 Lollipop.

AmiDuOS działa jako specjalnie skrojona maszyna wirtualna w środowisku Windows, w której możemy uruchamiać praktycznie dowolne aplikacje dla Androida, w tym korzystające z OpenGL ES gry 3D. Bez problemu w tym środowisku uzyskamy dostęp do osprzętu komputera (w tym kamerki, mikrofonu czy wszelkiego rodzaju czujników), a na urządzeniach z ekranem dotykowym – pełną obsługę dotykowego interfejsu.

r   e   k   l   a   m   a

Co szczególnie istotne, AmiDuOS tam gdzie tylko może, zachowuje się jak Android x86, dzięki czemu androidowe aplikacje skompilowane pod architekturę Intela uruchamiane są bez narzutu emulacji. Gdy dana aplikacja istnieje tylko w wersji na ARM (jak to jest w wypadku większości gier), wykorzystywany jest emulator, dokonujący translacji z listy rozkazów armeabi-v7a na x86.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AMIDuOS 2.0: aplikacje z Androida na Windowsie to żaden problem

25
OPROGRAMOWANIE 27.08.2015 | Łukasz Tkacz

Uruchamianie aplikacji z Androida na komputerze nie stanowi już żadnego problemu i wcale nie wymaga od nas instalacji dodatkowego systemu operacyjnego. Właśnie wydano stabilną wersję AMIDuOS 2.0, oprogramowania rozwijanego przez firmę AMI, które w najnowszej edycji umożliwia emulowanie Androida 5.0 Lollipop. Microsoft obecnie zachęca użytkowników z całego świata do instalowania systemu Windows 10, poznawania jego możliwości, a także korzystania z aplikacji uniwersalnych. Problem polega na tym, że jak na razie w jego sklepie wciąż nie znajdziemy zbyt wielu programów, a platforma mobilna jest…

Android 5.0 Lollipop śmiga na Windows: nowy AMIDuOS najlepszym emulatorem zielonego robocika

35
OPROGRAMOWANIE 18.06.2015 | Adam Golański

Zainteresowanie emulacją Androida na PC nie maleje, i to nie tylko wśród deweloperów aplikacji mobilnych. Także zwykli użytkownicy szukają sposobów na uruchomienie na swoich komputerach np. ciekawych gier, dostępnych tylko na system Googlea. Do rozwiązań, którymi warto się zainteresować, dołączył w tym roku AMIDuOS, produkt znanego producenta BIOS-ów, firmy AMI. Teraz ten efektywny i wydajny emulator jako pierwszy zaoferował wsparcie dla Androida 5.0 Lollipop. AmiDuOS działa jako specjalnie skrojona maszyna wirtualna w środowisku Windows, w której możemy uruchamiać praktycznie dowolne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #6 16.05.2016 18:30

@kamil004: BlueStacks App Player, Mobogenie czy Odin3 a są za darmo. Chociaż wiadomo każdy ma swoje potrzeby.

e-nighthawk   6 #5 01.01.2016 12:20

jest ok. Sklep play trzeba doinstalować.

Autor edytował komentarz w dniu: 10.02.2017 21:38
  #4 03.09.2015 11:37

Jesli platne to sobie moga wsadzic, za darmo mam juz bardzo dobry emulator androida pod windowsa nazywany Droid4X

kamil004   9 #3 27.08.2015 19:07

@But_w_trawie: 15euro wlasnie zakupilem pelna wersje ;)

But_w_trawie   10 #2 27.08.2015 15:11

jak jest trial, dobrze by było podać cenę wersji po trialu.

  #1 20.06.2015 21:27

mi ciągle przy ładowaniu wywala błąd ,że program nie odpowiada. Pomoże ktoś?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.