r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AMP Accelerated Mobile Page Reader 1.0.1 dla Google Chrome

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

AMP Accelerated Mobile Page Reader to rozszerzenie przeglądarki Google Chrome, które pozwala ładować strony internetowe w formacie AMP.

Rozszerzenie pozwala ustawić, jakie strony i w jakich domenach będą przeładowane do formatu AMP. Domyślnie będzie łatować AMP zawsze, kiedy taka strona będzie dostępna, ale można te przekierowania zablokować lub wymusić ładowanie AMP tylko w określonych domenach.

Rozszerzenie zagnieżdża się obok paska adresu, tam też można rozwinąć jego menu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chrome i AMP Reader: przeglądaj strony szybko, wygodnie i oszczędnie

7
21.06.2017  •  Anna Rymsza

Szybko ładujące się strony w formacie AMP (Accelerated Mobile Pages), może i powstały z myślą o przeglądarkach mobilnych, ale i na desktopie mogą się sprawdzić. Jeśli chcecie skorzystać z tego formatu w Chromie, polecamy rozszerzenie AMP Accelerated Mobile Page Reader – proste w obsłudze, ale dające swobodę wyboru między AMP i klasycznymi stronami. By zrozumieć ideę działania rozszerzenia, trzeba najpierw przyjrzeć się projektowi AMP. To otwarty format, mający wprowadzić szybkie, lekkie i estetyczne strony internetowe na każdą platformę. Strony przygotowane w tym formacie ładują się…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.