r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AOL przygotowuje konkurencję dla GDrive

Strona główna Aktualności

GDrive to jedna z najbardziej oczekiwanych usług Google - ma umożliwiać przechowywanie plików na serwerach firmy. Firma America Online postanowiła przygotować konkurencyjny produkt.

Usługa bazować będzie na dostępnym już płatnym Xdrive i oferować użytkownikom komunikatora AIM możliwość bezpłatnego, bezpiecznego przechowywania dowolnego rodzaju plików (do 5 GB). Przygotowany zostanie wygodny interfejs typu "przeciągnij i upuść" pozwalający na dostęp do plików z każdego podłączonego do Sieci komputera, a także urządzeń mobilnych. Użytkownicy mają mieć możliwość ustalania uprawnień do plików, a także współdzielenia zasobów. Usługa ma zapewniać bezpieczeństwo poprzez system regularnych kopii zapasowych.

Z zapowiedzi wynika, że oferta firmy AOL nie będzie się zbytnio różnić od GDrive. Google nie zaoferuje raczej funkcji współdzielenia plików z obawy o możliwość użycia usługi do wymiany treści chronionych prawami autorskimi. Nie wiadomo jeszcze, jakie systemy operacyjne będą obsługiwane przez Xdrive, ale prawdopodobnie będzie to tylko Windows, za to GDrive ma być niezależny od używanego systemu.

Darmowe Xdrive ma być dostępne na początku września, data uruchomienia GDrive wciąż nie jest znana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.