r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AS SSD Benchmark 1.9.5986.35387

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AS SSD Benchmark to niewielki benchmark, zoptymalizowany pod kątem testowania wydajności dysków SSD. Oferuje on w sumie 8 testów, pozwalających analizować szybkość pracy urządzenia, jak gdyby wykorzystywane ono było w codziennej pracy, np. podczas transferu dużych plików.

Narzędzie w główniej mierze bazuje na syntetycznych testach, których celem jest określenie wydajności dysku poprzez sekwencyjne i losowe operacje zapisu/odczytu bez użycia pamięci podręcznej systemu operacyjnego. W w większości przypadków do testów wykorzystywany jest plik o rozmiarze 1 GB. Program daje także możliwość przeprowadzenia symulacji procesu kopiowana różnego typu danych (obrazu ISO, programu lub gry) oraz sprawdzania możliwości dysku SSD podczas kompresji plików. Jedną z największych zalet AS SSD Benchmarka poza niezwykle prostą obsługą jest duża precyzja wyników.

AS SSD Benchmark nie wymaga instalacji i gotowy jest do pracy tuż po pobraniu. Wyniki przeprowadzonych z jego użyciem testów zapisywane mogą być w postaci pliku XML i zrzutów ekranu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
GPR   1 #4 24.07.2016 15:20

U mnie program nie działa "..nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32".
Poza tym że NOD nie lubi waszej strony pobierania bezpośredniego i ją blokuje.

danyll   8 #3 13.05.2015 21:55

@DanKar: spróbowałem pobrać jeszcze raz dziś - teraz nic nie krzyczy antywirus, ale w dniu kiedy chciałem pobrać ostrzegał przed pobraniem, podczas gdy z innych stron nie krzyczał nic. Następnym razem skorzystam z VT aby się upewnić czemu akurat mój antywirus ostrzega tylko tutaj - choć mam nadzieję że już więcej nie będzie czegoś takiego.

DanKar REDAKCJA  16 #2 12.05.2015 00:14

@danyll: Sprawdziłem i dostępny tutaj do pobrania plik jest czysty.

Log z VT: https://www.virustotal.com/pl/file/ed9334b29d240234cd4aacea9ec95ff6c3ad64c97b669.../

danyll   8 #1 04.05.2015 16:20

Znowu antywirus krzyczy przy pobieraniu pliku z portalu, podczas gdy z innych stron można ściągnąć bez ostrzeżeń antywirusa:/ Poprawcie to, bo nawet pomimo ostatnich doniesień o oszustwach w testach AV bardziej wierzę skanerowi, który krzyczy przy pobieraniu, niż osobom zapewniającym że nic się nie stanie po pobraniu. Dziwne że na innych stronach nie ma ostrzeżeń, tylko na dp.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.