reklama

AS SSD Benchmark 2.0.6694.23026

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AS SSD Benchmark to niewielki benchmark, zoptymalizowany pod kątem testowania wydajności dysków SSD. Oferuje on w sumie 8 testów, pozwalających analizować szybkość pracy urządzenia, jak gdyby wykorzystywane ono było w codziennej pracy, np. podczas transferu dużych plików.

Narzędzie w główniej mierze bazuje na syntetycznych testach, których celem jest określenie wydajności dysku poprzez sekwencyjne i losowe operacje zapisu/odczytu bez użycia pamięci podręcznej systemu operacyjnego. W w większości przypadków do testów wykorzystywany jest plik o rozmiarze 1 GB. Program daje także możliwość przeprowadzenia symulacji procesu kopiowana różnego typu danych (obrazu ISO, programu lub gry) oraz sprawdzania możliwości dysku SSD podczas kompresji plików. Jedną z największych zalet AS SSD Benchmarka poza niezwykle prostą obsługą jest duża precyzja wyników.

AS SSD Benchmark nie wymaga instalacji i gotowy jest do pracy tuż po pobraniu. Wyniki przeprowadzonych z jego użyciem testów zapisywane mogą być w postaci pliku XML i zrzutów ekranu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 13.06.2018 06:05

@danyll: proste klikając pobierz program po lewej sciagasz przez asystenta pobierania który wyświetla reklamy, dlatego krzyczy antywirus. Po prawej masz "
Linki do programu bez Asystenta pobierania
"

GPR   1 #4 24.07.2016 15:20

U mnie program nie działa "..nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32".
Poza tym że NOD nie lubi waszej strony pobierania bezpośredniego i ją blokuje.

danyll   8 #3 13.05.2015 21:55

@DanKar: spróbowałem pobrać jeszcze raz dziś - teraz nic nie krzyczy antywirus, ale w dniu kiedy chciałem pobrać ostrzegał przed pobraniem, podczas gdy z innych stron nie krzyczał nic. Następnym razem skorzystam z VT aby się upewnić czemu akurat mój antywirus ostrzega tylko tutaj - choć mam nadzieję że już więcej nie będzie czegoś takiego.

DanKar REDAKCJA  16 #2 12.05.2015 00:14

@danyll: Sprawdziłem i dostępny tutaj do pobrania plik jest czysty.

Log z VT: https://www.virustotal.com/pl/file/ed9334b29d240234cd4aacea9ec95ff6c3ad64c97b669.../

danyll   8 #1 04.05.2015 16:20

Znowu antywirus krzyczy przy pobieraniu pliku z portalu, podczas gdy z innych stron można ściągnąć bez ostrzeżeń antywirusa:/ Poprawcie to, bo nawet pomimo ostatnich doniesień o oszustwach w testach AV bardziej wierzę skanerowi, który krzyczy przy pobieraniu, niż osobom zapewniającym że nic się nie stanie po pobraniu. Dziwne że na innych stronach nie ma ostrzeżeń, tylko na dp.

reklama