ASCII Art Studio 2.2.1

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ASCII Art Studio to program, dzięki któremu łatwo i szybko przerobimy zdjęcia lub obrazy na grafikę ASCII Art. Przykładowo za pomocą tego narzędzia można przygotować unikatowy podpis umieszczany pod wiadomościami elektronicznymi lub grafiki, które wstawimy do dokumentu tekstowego.

Aplikacja obsługuje zarówno edycję plików tekstowych, jak i graficznych (wspierane formaty to BMP oraz JPG), pozwala na przygotowanie rysunku odręcznego, stworzenie tekstu przy użyciu wszystkich zainstalowanych czcionek w dowolnym rozmiarze, a także umożliwia konwertowanie standardowych plików graficznych do ASCII Art, przeglądanie ich oraz drukowanie.

ASCII Art Studio posiada przyjemny i nieskomplikowany interfejs użytkownika. W przypadku niepowodzeń z pewnością docenimy obecność funkcji wielokrotnego cofania i powtarzania wykonanych operacji.

Uwaga

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!