ASTRO File Manager with Clouds ASTRO File Manager with Clouds 8.4.2

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

ASTRO File Manager with Clouds to zaawansowany menedżer plików, który jest jednym z najpopularniejszych programów do zarządzania plikami dostępnych w sklepie Google Play. Do tego momentu został pobrany ponad 70 milionów razy.

Aplikacja oferuje to, czego oczekuje się od porządnych programów tego typu. Możliwe jest przeglądanie plików z karty SD urządzenia, kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy oraz podstawowa obsługa archiwów w formacie zip. Sporym zaskoczeniem jest brak dostępu do roota, przez co niemożliwe jest przeglądanie i modyfikowanie zawartości partycji /data i /system urządzenia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest obsługa różnych usług w chmurze, czyli Dropboxa, Dysku Google, serwisu Box.com oraz Microsoft Sky Drive. Daje to możliwość przeglądania i zarządzania plikami bez posiadania zewnętrznych klientów. Wspierany jest również serwis społecznościowy Facebook, jednak nie zawsze możliwe jest połączenie się z tą usługą. Oprócz obsługi chmury ASTRO umożliwia także zaawansowane wyszukiwanie plików na podstawie typu, dzięki czemu odnalezienie zdjęć, plików muzycznych czy nagrań wideo jest bardzo proste. Wyszukane pliki mogą zostać przesłane za pomocą Bluetooth lub poprzez sieć lokalną.

Menedżer rozpowszechniany jest jako darmowa aplikacja, posiadająca reklamy. Możliwe jest ich wyłączenie przez zakupienie wersji PRO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!