ATIcInstallTool ATIcInstallTool 2.34.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ATIc Install Tool to narzędzie służące do wyszukiwania i instalacji najnowszych sterowników do kart graficznych Radeon firmy AMD.

Oczywiście wspomniane sterowniki można samodzielnie odszukać za pośrednictwem oficjalnej strony producenta sprzętu, ale zazwyczaj taka operacja zajmuje wiele czasu, gdyż wymaga przebrnięcia przez wiele ekranów. ATIc Install Tool automatycznie wykrywa system operacyjny naszego komputera (można go wskazać także ręcznie), a użytkownik sam decyduje, czy chce zainstalować nowe sterowniki czy też wstrzymać się z aktualizacją.

Co ciekawe, za sprawą ATIc Install Tool możemy pobrać nie tylko najnowsze, ale również starsze sterowniki. To opcja dla zaawansowanych odbiorców, którzy chcą sprawdzić działanie danej aplikacji (np. gry komputerowej) na wcześniejszych ustawieniach i porównać je z nową wersją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!