r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVG udostępnia linię 2012 swoich produktów

Strona główna Aktualności

Firma AVG wydała linię nowych produktów do zabezpieczeń. Udostępniono już bezpłatny AVG AntiVirus Free 2012 oraz wersję testową AVG Internet Security 2012.

AVG skupił się w tym wydaniu swoich programów między innymi na wprowadzeniu ochrony przeciwko fałszywym antywirusom, które ostatnio stały się istną plagą w Internecie. Przyśpieszono również działanie produktów i poddano je kuracji odchudzającej. Dzięki temu produkty takie jak AVG AntiVirus 2012 zajmują mniej miejsca i nie przeszkadzają w pracy na słabszym komputerze. Trzeba też zaznaczyć, że baza wirusów została zmniejszona o około 45% pod względem zajmowanej przestrzeni na dysku. Zredukowano liczbę procesów z 16 do 11, skrócono czas instalacji i czas ładowania programu. Poza tym poprawiono takie narzędzia jak LinkScanner.

W serii 2012 swoich produktów AVG wprowadził zupełnie nowe narzędzia - AVG Accelerator i AVG Advisor. Pierwsze z nich przyda się podczas pobierania materiałów z Sieci, drugie natomiast poinformuje nas między innymi o zbyt dużym zużyciu pamięci przez przeglądarkę internetową. Za pomocą AVG Advisora będziemy mogli też zrestartować Internet Explorera, Firefoksa czy Chrome. Przy okazji firma AVG pochwaliła się, że z jej produktów korzysta już ponad 98 mln osób na całym świecie. Spora część z nich to użytkownicy bezpłatnej wersji antywirusa.

r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatną wersję AVG Free 2012 można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe. Wersja testowa AVG Internet Security 2011 dostępna jest z kolei do pobrania z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Płatne edycje dostępne są w sprzedaży w Polsce już dziś. Koszt wersji jednostanowiskowej AVG AntiVirus 2012 wynosi 120 złotych za roczną subskrypcję, a AVG Internet Security 2012 - 170 złotych. Pełne informacje na temat produktów dostępne są na polskich stronach firmy.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.