r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Academic Day - bezpłatna konferencja w Poznaniu

Strona główna Aktualności

Microsoft wraz z Politechniką Poznańską i Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym organizują pierwszą w Polsce konferencję Academic Day skierowaną przede wszystkim do developerów i specjalistów IT.

Konferencja będzie poświęcona bezpieczeństwu serwera WWW i zostanie zainaugurowana wystąpieniem Neila Holloway'a, Prezesa Microsoft na Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykłady poprowadzą Wade Hilmo i Chris Adams - światowej klasy specjaliści z zakresu bezpieczeństwa serwerów WWW. Wśród sesji planowane jest m.in. omówienie serwera IIS6, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami w ASP.NET 2.0 i zapowiedź nowości w IIS7. Wykłady prowadzone będą w języku angielskim ale organizatorzy zapewniają też tłumaczenie symultaniczne.

W trakcie konferencji, o godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie Microsoft Innovation Center, które prowadzić będzie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe we współpracy z Politechniką Poznańską.

Spotkanie odbędzie się 1 czerwca b.r. w Sali wykładowej Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej przy ul Piotrowo 2. Szczegółowe informacje, agendę, a także możliwość rejestracji znaleźć można na stronie rejestracyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.