r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Acronis Ransomware Protection 1.0 Build 1470

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acronis Ransomware Protection to bezpłatne narzędzie zabezpieczające dla komputerów z systemem Windows, które chroni użytkownika przed infekcją trojanami typu ransomware.

Wspomniane szkodniki po infekcji komputera blokują dostęp do cennych danych użytkownika, a w skrajnych przypadkach nawet do środowiska operacyjnego. Rozpowszechniane jest ono za pośrednictwem Internetu m.in. jako załączniki do wiadomości e-mail lub specjalnie spreparowane pliki udostępniane w różnych serwisach internetowych. W większości sytuacji pliki są szyfrowane, a dostęp do nich uzyskać można jedynie po uiszczeniu okupu.

Acronis Ransomware Protection zabezpiecza komputer przed infekcjami WannaCry, Cerber, PetyaBad, Rabbit, AES-NI oraz Osiris. Po zainstalowaniu program funkcjonować może jako dodatkowa ochrona przed ransomware tuż obok standardowego oprogramowania antywirusowego. Podczas swojego działania narzędzie monitoruje w czasie rzeczywistym cały system operacyjny uniemożliwiając szkodliwym procesom wstrzyknięcie szkodliwego kodu. Z jego pomocą uzyskamy dostęp do zainfekowanych lub zmodyfikowanych danych.

Ponadto program umożliwia backup danych w chmurze. W wersji bezpłatnej tej usługi do dyspozycji użytkownika oddano 5 GB przestrzeni dyskowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mmarekk   10 #1 31.01.2018 20:36

Zużycie ramu ok 270 MB, wyraźnie odczuwalne zmulenie kompa, szczególnie przy przeglądaniu stron internetowych. DP się ścinają a to już jest nie do przyjęcia. Program do poprawy.
Jaka jest jego skuteczność?, kto to może wiedzieć.

Autor edytował komentarz w dniu: 31.01.2018 20:38
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.