Adguard Web Filter Adguard Web Filter 7.4.3247.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adguard Web Filter to narzędzie kierowane do użytkowników często korzystających z Internetu. Pozwala ono uniknąć infekcji przez wirusy czy też wykradania poufnych danych przez niebezpieczne strony internetowe.

Podstawową funkcją aplikacji jest filtrowanie i blokowanie wszelkich reklam, które często nadmiernie uprzykrzają korzystanie ze stron internetowych. Poza blokowaniem wyświetlania takowych, szczególnie tych nachalnych animacji zasłaniających treść witryny, program blokuje również mechanizmy śledzące zawarte zarówno w reklamach, jak i na samych witrynach. Poza tym każdy odwiedzany adres jest sprawdzany z bazą danych producenta celem wykrycia stron phishingowych, zawierających złośliwe oprogramowanie bądź niegodnych zaufania z innych względów.

Adguard Web Filter współpracuje w zasadzie ze wszystkimi najważniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku, w tym oczywiście z takimi jak Firefox, Chrome, Opera, Safari oraz nieco bardziej niszowymi jak Maxthon, Avant, SeaMonkey i nie tylko. Oznacza to, że praktycznie każdy może zainstalować ten program i przekonać się, jak wpływa on na wygodę surfowania po sieci. Nie zajmuje on także wielu zasobów systemowych, pracując w tle i stanowiąc dodatkową ochronę przez internetowymi zagrożeniami.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny, przejrzysty interface ,potrafi całkiem sporo jak na bloker.
Niektóre tzw bonusy nie do końca działają ,jak blokowanie WebRtc czy ukrywanie adresu IP.
ocena użytkownika
14.09.2016 15:39 • Recenzja do wersji 6.1

Zacznę od sprostowania ,program nie nazywa się już " Adguard Web Filtering"
Nazywa się po prostu " Adguard"
W odróżnieniu od darmowego rozszerzenia do przeglądarek ,wersja na pulpit jest zdecydowania bardziej rozbudowana.
Program na etapie instalacji wykrywa wersje językową Windowsa ,jeśli więc Macie PL ,zainstaluje się PL ,spolszczenie jest bardzo dobre a opisy wszystkich funkcji wyjątkowo przejrzyste.
Program mogę śmiało polecić ,każdemu kto korzysta z więcej niż jednej przeglądarki i nie chce do każdej dodawać osobnych blokerów , zdecydowanie godny polecania jest dla użytkowników "Edge" ,z uwagi na niewielką ilość dostępnych rozszerzeń dedykowanych tej przeglądarce.
Adguard nie tylko blokuje reklamy w przeglądarkach ,potrafi blokować je również w programach jak : Skype ,uTorrent BitTorrent ,KMPlayer ,Spotify ,ICQ ,Real Player ,i nie tylko.
Blokuje skrypty śledzące użytkownika ,posiada rozbudowany tryb niewidzialności ,chroni przed szkodliwymi stronami ,ma również kontrole rodzicielską.
Można co chyba oczywiste dodawać własne filtry.
Program jest godny polecenia ,jedyne co nie działa dokładnie tak jak powinno to niektóre funkcje z zakładki "Tryb Niewidzialności" ,min ukrywanie adresu IP czy blokowanie WebRtc ,ale to są właściwie tylko dodatki, dodam tylko iż w tym trybie najlepiej włączyć tylko to czego naprawdę potrzebujemy , inaczej mogą być problemy na wyselekcjonowanych stronach ,czasem umiar jest najlepszym rozwiązaniem:).
Polecam ten niewielki program ,szczególnie iż jest on dostępny w permanentnej akcji Giveaway z wbudowaną licencją na pół roku na poniższej stronie .
http://www.comss.ru/page.php?al=adguard