r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Scan 17.11.30

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR

Adobe Scan zamienia smartfon w dobrej jakości skaner z możliwością łączenia kilku zdjęć dokumentów w jeden plik PDF i rozpoznawania tekstu (OCR). Aplikacja poradzi sobie z paragonami, wizytówkami, notatkami, zdjęciami, a nawet tablicami.

Adobe Scan pozwala zrobić zdjęcia dokumentów bądź tablic. Podczas kadrowania automatycznie wykrywa granice papieru i perspektywę, po ustaleniu odpowiedniego kąta i oświetlenia może robić zdjęcia automatycznie. Można też otwierać w niej zrobione wcześniej zdjęcia dokumentów. Prosta SI znajdzie je automatycznie w galerii.

Po zarejestrowaniu zdjęcia będą już poprawione automatycznie, ale można je dostosować ręcznie. Do dyspozycji mamy różne palety kolorów, ręczne kadrowanie i obracanie. Przy skanowaniu wielu stron można też ułożyć je w odpowiedniej kolejności w dokumencie. Tekst zostanie na nich rozpoznany automatycznie, przy czym język należy wybrać w ustawieniach.

Adobe Scan jest dostępna za darmo, ale by przechowywać zeskanowane dokumenty w chmurze wymaga logowania. Z tego miejsca można wygodnie udostępniać dokumenty innym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Adobe Scan

31
17.11.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cyklu „Aplikacja dnia” tym razem proponujemy Adobe Scan – podręczny skaner, który poradzi sobie zarówno z wizytówkami, jak i stronami książek czy tablicami. Kilka zdjęć można łączyć w jeden plik PDF, a tekst na nich zostanie rozpoznany przez system OCR. Po uruchomieniu aplikacji dostaniemy kilka możliwości założenia konta, co jest potrzebne do przechowywania plików w chmurze i przetwarzania. Przy uruchamianiu aplikacji zawsze najpierw uruchamiany będzie aparat, pozwalający skanować dokumenty. Możemy robić zdjęcia samodzielnie lub zdać się na automat, który przechwyci obraz, gdy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.