Adobe XD CC 37.0.32.10

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Adobe Experience Design CC to nowy program, przeznaczony do projektowania prototypowania interfejsów aplikacji webowych i mobilnych. W programie znajdują się wszystkie narzędzia niezbędne do opracowania interfejsu i zachowania aplikacji, łącznie z nawigacją i typografią.

Program powstał od podstaw z myślą o szybkim i wygodnym projektowaniu aplikacji bez programowania. Można w nim przechodzić między widokiem projektu wizualnego i prototypu aplikacji oraz uruchomić ją, by przetestować pomysły. Wiele zadań, jak tworzenie siatek czy powielanie ekranów, zostało zautomatyzowanych. Zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Ponadto można tworzyć szkielety i błyskawicznie udostępniać projekty innym członkom zespołu, korzystającym z rozwiązań Adobe Creative Cloud.

Narzędzia w Adobe Experience Design CC pozwalają tworzyć własne elementy lub wykorzystywać materiały z innych programów, ze szczególnym uwzględnieniem Adobe Stock i zasobów w chmurze Creative Cloud. Program pozwala dokładnie przetestować, jak będą zachowywały się elementy interfejsu, sprawdzić animacje i różne sposoby interakcji. Co więcej, po podłączeniu telefonu do komputera można przetestować aplikację na prawdziwym ekranie mobilnym.

By pobrać program trzeba zalogować się z użyciem Adobe ID lub założyć nowe konto. Nie jest wymagane płacenie abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!