r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe XD CC 1.0

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych

Adobe Experience Design CC to nowy program, przeznaczony do projektowania prototypowania interfejsów aplikacji webowych i mobilnych. W programie znajdują się wszystkie narzędzia niezbędne do opracowania interfejsu i zachowania aplikacji, łącznie z nawigacją i typografią.

Galeria programu

Program powstał od podstaw z myślą o szybkim i wygodnym projektowaniu aplikacji bez programowania. Można w nim przechodzić między widokiem projektu wizualnego i prototypu aplikacji oraz uruchomić ją, by przetestować pomysły. Wiele zadań, jak tworzenie siatek czy powielanie ekranów, zostało zautomatyzowanych. Zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Ponadto można tworzyć szkielety i błyskawicznie udostępniać projekty innym członkom zespołu, korzystającym z rozwiązań Adobe Creative Cloud.

Narzędzia w Adobe Experience Design CC pozwalają tworzyć własne elementy lub wykorzystywać materiały z innych programów, ze szczególnym uwzględnieniem Adobe Stock i zasobów w chmurze Creative Cloud. Program pozwala dokładnie przetestować, jak będą zachowywały się elementy interfejsu, sprawdzić animacje i różne sposoby interakcji. Co więcej, po podłączeniu telefonu do komputera można przetestować aplikację na prawdziwym ekranie mobilnym.

By pobrać program trzeba zalogować się z użyciem Adobe ID lub założyć nowe konto. Nie jest wymagane płacenie abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hexenhammer   6 #1 25.10.2017 03:24

Już nie darmowy, wyszedł z darmowej bety i teraz już tylko trial dostępny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.