r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Air Battle: World War 1.0.16

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki

Air Battle: World War to gra - symulator lotu samolotem wojskowym z czasów I Wojny Światowej. Gracz pokonuje w niej kolejne misje, niszcząc samoloty oraz inne rodzaje wojsk przeciwnika.

Galeria programu

W grze dostajemy do dyspozycji wielopłatowe myśliwce, którymi wojska posługiwały się w trakcie działań wojennych 1914-1918. Zarówno wygląd samolotów, jak też cała szata graficzna Air Battle stoi na wysokim poziomie, podobnie jak oprawa dźwiękowa - realistyczna, w wysokiej jakości.

W grze możemy wcielić się w pilota wojsk Ententy lub tzw. państw centralnych i dostajemy do wykonania misje o różnym charakterze. Może to być np. powietrzna walka z samolotami przeciwnika lub powolne, konsekwentne niszczenie z powietrza jego oddziałów naziemnych. Wszystkie misje są wciągające, ale też trudne. Wszystko dlatego, że sterowanie w grze Air Battle do łatwych nie należy i opanowanie jego zasad zajmuje sporo czasu.

Gra Air Battle: World War jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Pozwalają one odblokować dostęp do kolejnych myśliwców, którymi będziemy walczyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.