AirDroid AirDroid 4.2.6.5

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

AirDroid to swoisty nóż szwajcarski. Z pozoru niewielka aplikacja zaskakuje ogromnymi możliwościami. Jej podstawowym zadaniem jest umożliwienie bezprzewodowego dostępu do telefonu np. w celu transmisji danych. Dostęp jest możliwy gdy jesteśmy podłączeni do sieci Wi-Fi, lub przez sieć komórkową.

Po zatwierdzeniu połączenia, użytkownik może na komputerze obsługiwać wiele funkcji telefonu bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Dostępny jest manager plików oferujący wysyłanie i pobieranie plików, przeglądanie i pisanie wiadomości SMS, przeglądanie historii rozmów, a także zarządzanie kontaktami. Aplikacja umożliwia również robienie zdjęć i nagrywanie filmów kamerą telefonu, oraz tworzenie zrzutów ekranu (wymaga dostępu root).

AirDroid pozwala ponadto na instalację aplikacji z plików apk, tworzenie notatek, informuje również o telefonie (stan baterii, wolne miejsce). Połączenie może być ustanowione za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS. Po utworzeniu konta jest również możliwe zdalne śledzenie telefonu za pomocą specjalnej witryny.

AirDroid również bez połączenia z siecią i komputerem udostępnia dodatkowe narzędzia – przegląd stanu urządzenia, zwalnianie pamięci, zarządzanie aplikacjami czy też działającymi procesami. Aplikacja działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami internetowymi, pełnię możliwości (m.in. pobieranie folderów) zapewnia jednak tylko w Google Chrome i pochodnych. Producent za dodatkową opłatą oferuje konto w wersji Premium z większym transferem danych i poszerzonymi możliwościami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!