r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airly 0.0.3

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

Airly informuje o jakości powietrza i smogu w Krakowie i okolicach. W aplikacji można ustawić alarmy o wysokim stężeniu zanieczyszczeń w najbliższej okolicy (na podstawie GPS) oraz śledzić stan powietrza w wybranych miejscach, po dodaniu ich do listy ulubionych.

Galeria programu

Projekt Airly doposażył Kraków w sensory, badające stężenie szkodliwych substancji i pyłów zawieszonych w powietrzu na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic (Będkowice, Wielka Wieś, Giebułtów, Garlica Murowana i tak dalej). Dane prezentowane są w intuicyjnej postaci na mapie. Można przeglądać historię zmian, wkrótce dostępne będą także prognozy.

Po wybraniu punktu (lub automatycznym wykryciu położenia) można sprawdzić szczegółowe dane o konkretnych typach zanieczyszczeń. Można też otrzymywać alarmy o przekroczeniu poziomu zanieczyszczeń, przy czym można podać wartość indeksu CAQI tego poziomu samodzielnie. Aplikacja Airly pozwala śledzić także stan powietrza w miejscach z listy ulubionych. By dodać miejsce do ulubionych, wystarczy dotknąć go na mapie w aplikacji.

Aplikacja Airly pozwala także przeglądać animowaną historię zmian, jednak ta funkcja wymaga jeszcze pracy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Airly – bieżące informacje o smogu w Krakowie

23
OPROGRAMOWANIE 10.01.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Co prawda aplikacje nie poprawią jakości powietrza, którym oddychamy, ale poinformują o zagrożeniach i mogą podnieść świadomość obywateli w temacie. Po Plume i Kanarku polecam Wam jeszcze jedną aplikację, która dostarcza informacje o zanieczyszczeniach w atmosferze – Airly. To część krakowskiego projektu monitorowania powietrza, który dostarcza bardzo dokładne informacje o zanieczyszczeniach. Projekt Airly doposażył miasto w kolejne sensory, badające stężenie szkodliwych substancji i pyłów zawieszonych w powietrzu na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic (Będkowice, Wielka Wieś,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.