AlcoDroid Alcohol Tracker AlcoDroid Alcohol Tracker

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

AlcoDroir to aplikacja łącząca dziennik spożycia alkoholu z orientacyjnym alkomatem. Po uzupełnieniu spożytych danego dnia napojów aplikacja oblicza ilość przyjętego alkoholu, a także orientacyjne stężenie alkoholu we krwi i czas do wytrzeźwienia.

AlcoDroid pozwala zbudować bazę napojów zawierających alkohol i dodawać tam własne pojemności i moce różnych napojów. Następnie można podać swoje dane (wie, płeć, wzrost, waga) i uzupełnić dziennik spożycia alkoholu z dokładnością co do minuty. Na tej podstawie aplikacja obliczy maksymalne stężenie alkoholu we krwi oraz szacowany czas do trzeźwości. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to realne wskazania alkomatu i lepiej nie traktować ich dosłownie.

Na podstawie uzupełnionego dziennika aplikacja może też analizować nasze alkoholowe zwyczaje, prezentować historię spożycia na wykresach i tym podobne. Może posłużyć jako pomoc w kontrolowaniu nawyków i wychodzeniu z nałogów. Dziennik można wyeksportować na potrzeby innych programów, a wykresy można eksportować na media społecznościowe.

Aplikacja obsługuje różne systemy miar. Niektóre jej elementy są płatne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!