r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alerty w usłudze Windows Live Search News

Strona główna Aktualności

Microsoft uruchomił możliwość zasubskrybowania e-mailowego podsumowania wielotematycznych aktualności z serwisów newsowych Microsoftu lub wyników dowolnych kryteriów wyszukiwania w ramach usługi Windows Live Search News Alerts.

Usługa pozwala wybrać predefiniowane kanały tematyczne lub okreslić własne wyniki wyszukiwania, które będą agregowane i wysyłane w postaci zbiorczego podsumowania na adres e-mailowy użytkownika. Takie podsumowania wysyłane są z wybraną częstotliwością - dwa razy na dzień, codziennie lub raz w tygodniu. Podobną usługę oferuje również Google.

Usługa zintegrowana jest oczywiście z Windows Live ID i aktualnie jest teoretycznie dostępna wyłącznie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by na tej stronie wybrać wersję amerykańską wyszukiwarki i później bez przeszkód zapisać się do Windows Live Search News Alerts na stronie głównej usługi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.