reklama

Alerty w usłudze Windows Live Search News

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft uruchomił możliwość zasubskrybowania e-mailowego podsumowania wielotematycznych aktualności z serwisów newsowych Microsoftu lub wyników dowolnych kryteriów wyszukiwania w ramach usługi Windows Live Search News Alerts.

Usługa pozwala wybrać predefiniowane kanały tematyczne lub okreslić własne wyniki wyszukiwania, które będą agregowane i wysyłane w postaci zbiorczego podsumowania na adres e-mailowy użytkownika. Takie podsumowania wysyłane są z wybraną częstotliwością - dwa razy na dzień, codziennie lub raz w tygodniu. Podobną usługę oferuje również Google.

Usługa zintegrowana jest oczywiście z Windows Live ID i aktualnie jest teoretycznie dostępna wyłącznie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by na tej stronie wybrać wersję amerykańską wyszukiwarki i później bez przeszkód zapisać się do Windows Live Search News Alerts na stronie głównej usługi.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić