Alien Wars na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która z pewnością będzie miłą niespodzianką dla wszystkich fanów kosmicznych strzelanin.

Alien Wars to przedstawiciel gatunku kosmicznych strzelanin. Poruszając się po planszy z dołu do góry gracz ma za zadanie zestrzelenie jak największej liczby mechanicznych owadów utrzymując się przy tym jak najdłużej przy życiu. Pomaga w tym również szereg bonusów, które pojawiają się systematycznie na naszej drodze.

Gra posiada przejrzyste menu oraz doskonałą oprawę audiowizualną, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów gatunku. W Alien Wars dostępnych jest 11 misji, gdzie każdą kończymy potyczką z "szefem układu" ;-), 3 poziomy trudności, wiele rodzajów broni, przeciwników i wspomnianych już wcześniej bonusów, a także wiele innych niespodzianek.

Grę Alien Wars można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Ponadto, wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy