Happy Wars na weekend

Strona głównaHappy Wars na weekend
25.07.2014 18:01
Happy Wars na weekend
bDXMKZbG

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Happy Wars - sieciową wieloosobową grę akcji, która zanim została wydana na komputery PC zdążyła zdobyć już spore uznanie wśród milionów użytkowników konsoli Xbox 360.

bDXMKZaZ

Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanych mapach, na których rywalizują ze sobą 2 drużyny skupiające w swych szeregach maksymalnie 30 zawodników.

Happy Wars for Steam Trailer

Głównym zadaniem jest możliwie szybkie i sprawne zajęcie głównego sztabu dowodzenia przeciwnika przy jednoczesnej obronie własnej bazy. Szturm odbywa się etapami, pomiędzy którymi stawiamy wieże stanowiące nie tylko ochronę dla zespołu, ale przede wszystkim odbudowujące naszą energię.

bDXMKZbb

Do dyspozycji oddano nam 3 klasy postaci: Wojownika, Kapłana i Maga. Każda z nich o innych zdolnościach i właściwościach bojowych. Należy więc pamiętać, by rozważnie i umiejętnie dobierać ich charakter w zależności od trybu gry w jakim akurat przyjdzie nam się mierzyć.

Happy Wars to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Ciągłej bijatyce i nieustannemu dążeniu do wyniszczenia nieprzyjaciela towarzyszy ponadto rozbudowany system osiągnięć oraz awansu. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Happy Wars można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Cubedly na weekend
Cubedly na weekend
Rafał Szramowiat
bDXMKZbX