Happy Wars na weekend

Happy Wars na weekend

Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
25.07.2014 18:01

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Happy Wars - sieciową wieloosobową grę akcji, która zanim została wydana na komputery PC zdążyła zdobyć już spore uznanie wśród milionów użytkowników konsoli Xbox 360.

Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanych mapach, na których rywalizują ze sobą 2 drużyny skupiające w swych szeregach maksymalnie 30 zawodników.

Happy Wars for Steam Trailer

Głównym zadaniem jest możliwie szybkie i sprawne zajęcie głównego sztabu dowodzenia przeciwnika przy jednoczesnej obronie własnej bazy. Szturm odbywa się etapami, pomiędzy którymi stawiamy wieże stanowiące nie tylko ochronę dla zespołu, ale przede wszystkim odbudowujące naszą energię.

Do dyspozycji oddano nam 3 klasy postaci: Wojownika, Kapłana i Maga. Każda z nich o innych zdolnościach i właściwościach bojowych. Należy więc pamiętać, by rozważnie i umiejętnie dobierać ich charakter w zależności od trybu gry w jakim akurat przyjdzie nam się mierzyć.

Happy Wars to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Ciągłej bijatyce i nieustannemu dążeniu do wyniszczenia nieprzyjaciela towarzyszy ponadto rozbudowany system osiągnięć oraz awansu. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Happy Wars można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (0)