r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alsen i Samsung w Chorzowie pomogą zrealizować Wasze pomysły

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W dniach 13-15 września w Chorzowie odbędzie się Hackathon pod hasłem „Ułatwiamy codzienność”, organizowany przez firmy Alsen i Samsung. Jest to przedsięwzięcie umożliwiające kreatywnym ludziom zaprezentowanie swojego pomysłu na aplikację ułatwiającą życie codzienne, oraz możliwość pracy nad nią przez 3 dni imprezy w zgranym zespole, pod okiem i doradztwem mentorów. Mile widziane są zarówno zespoły, jak i uczestnicy indywidualni. Organizatorzy zapraszają programistów, grafików, marketingowców oraz wszystkie osoby z pomysłami. W dniu rozpoczęcia spotkania, w piątek wieczorem, każdy będzie miał 60 sekund na przedstawienie swojego pomysłu, a potem będzie okazja przedyskutować jego mocne i słabe strony.

Najcenniejszą rzeczą, jaką można zdobyć podczas takiego weekendu, jest wiedza, którą przekazywać będą mentorzy. Podczas sesji mentorskich wystąpią: Paweł Konopka, prezes E NET Production, Paweł Luchowski, IT Manager E NET Production, Jakub Wącław, Key Account Manager agencji Semahead Grupy INTERIA.PL, Emilia Maj, UX & Graphic Designer i aktywistka WebMuses, Mariusz Tomaka, prezes Stowarzyszenia Wpółpracy Polsko-Amerykańskiej (USPTC) i prezes DisplayLink Poland oraz Przemysław Magaczewski, doktor prawa i radca prawny, wspólnik w Kancelarii EUROIUS.

Swój projekt będzie można realizować w sobotę wieczorem i w nocy z soboty na niedzielę. O 17:00 w niedzielę, po obradach Jury, ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Nagrodami będą urządzenia przenośne Samsunga, ale na tym nie koniec. Więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się na jego stronie.

r   e   k   l   a   m   a

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.