r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amaze File Manager 3.2.1

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Amaze File Manager to prosta aplikacja z atrakcyjnym wzornictwem inspirowanym Material Design. To kolejny menedżer plików na Androida, ale tym razem twórcy postawili przede wszystkim na prostotę i intuicyjność.

Aplikacja skierowana jest dla użytkowników, którzy wymagają od menedżera plików podstawowej funkcjonalności i chcą otrzymać proste narzędzie do zarządzania plikami i katalogami. Oprócz poruszania się po strukturze katalogów, dostępna jest również biblioteka z podziałem na pliki pobrane, filmy, muzykę i zdjęcia.

Wśród opcji znajdziemy jeszcze serwer FTP i menadżera aplikacji, który w jednym miejscu pozwala usunąć zainstalowane aplikacje. W opcjach możemy zdecydować o motywie – jasny i ciemny lub automatycznie zmieniany zależnie od pory dnia. Dodatkowo wybierzemy kolor poszczególnych elementów interfejsie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Amaze File Manager: wygodny menedżer plików na Androida dla ceniących prostotę

21
16.03.2018  •  Oskar Ziomek

Chcąc przeszukać pamięć w smartfonie z Androidem w pewnym momencie staniemy przed wyborem aplikacji, która sprosta naszym wymaganiom. O ile często mówi się o menedżerach plików, które po brzegi wypełnione są funkcjami, tak stosunkowo rzadko porusza się temat tych, które niekoniecznie są w stanie wygrać w wyścigu na funkcjonalność, ale za to mają do zaoferowania czytelny i minimalistyczny interfejs, który w niektórych przypadkach może się po prostu okazać przyjemniejszy w użyciu, szczególnie przez osoby z mniejszymi wymaganiami i doceniające minimalizm. Jedną z takich aplikacji jest Amaze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.