r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AmpMe 6.8.3

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

Aplikacja pozwala na połączenie smartfonów i wykorzystanie wbudowanych głośników w celu stworzenia zestawu audio. Jedna osoba jestem hostem, a pozostałe zsynchronizowane urządzenia odtwarzają tę samą piosenkę.

Dzięki AppMe połączymy smartfony znajdujące się w jednym pomieszczeniu. Nasz zestaw audio nie jest ograniczony, nie ma górnego limitu podpiętych urządzeń. Aplikacja posiada ustawienia, które w razie gdyby jeden głośnik grał nierówno, pozwalają na jego opóźnienie czy też przyspieszenie. Całość robimy za pomocą jednego suwaka, a dodatkowo aplikacja uczy się ustawień i w przyszłości nie musimy ponownie jej konfigurować.

r   e   k   l   a   m   a

Należy pamiętać, że podłączone urządzenia muszą także mieć zainstalowaną aplikację AppMe. Oprócz smartfonów, możemy również podłączyć głośniki Bluetooth. W zestawie mogą znaleźć się różne modele, także stworzone przez różnych producentów. Muzykę odtwarzymy z własnej biblioteki, a także z YouTube i SoundCloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AmpMe zmieni smartfony i głośniki Bluetooth w jeden zestaw audio

13
OPROGRAMOWANIE 17.12.2016 | Mateusz Budzeń

Nagle wpadacie na pomysł zrobienia imprezy, ale brakuje wam sprzętu grającego, jedyne co ma głośnik to wasze smartfony. Nie jest to sytuacja bez wyjścia, bowiem z pomocą przychodzi aplikacja AmpMe. Potrafi ona połączyć smartfony w jeden zestaw grający, a po wydaniu ostatniej aktualizacji, połączymy ze sobą także głośniki Bluetooth i to nawet modele różnych producentów. Aplikacja została stworzona przez małą firmę AmpMe i od początku założeniem była synchronizacja odtwarzanej muzyki pomiędzy smartfonami. Jedna osoba jest hostem, a pozostałe podłączone smartfony odtwarzają tę samą piosenkę,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.