AmpMe AmpMe

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

AmpMe to odtwarzacz muzyki, który pozwala dzielić się muzyką z innymi użytkownikami. Aplikacja umożliwia podłączenie się do imprezy znajomych na odległość, a w pobliżu zsynchronizować muzykę na smartfonach wielu osób i głośnikach bezprzewodowych, dzięki czemu gra głośniej.

AmpMe pozwala odtwarzać muzykę z YouTube'a (także w tle), Spotify, SoundCloud lub z plików w pamięci smartfonu. Możemy słuchać jej razem ze znajomymi w pobliżu na swoich smartfonach i głośnikach albo skorzystać z muzyki odtwarzanej na żywo przez osoby z całego świata. Można też połączyć kilka własnych urządzeń w jeden zestaw wielu głośników. Goście mogą proponować kolejne utwory na czacie, można też pozwolić im puszczać własne kawałki.

Aplikacja wymaga logowania przez Facebooka lub Google. Na podstawie listy znajomych pomoże nam znaleźć ich muzykę. W ustawieniach można włączyć osobisty hotspot dla znajomych w pobliżu i włączyć tryb offline – wtedy grana będzie jedynie muzyka z pamięci smartfonu. Można także zdecydować się na prywatną zabawę, wtedy będą mogły podłączyć się jedynie osoby w pobliżu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!