r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android możliwy bez Google? 50 milionów użytkowników Cyanogenmoda nie może się mylić

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Cyanogenmod, popularny niezależny ROM dla smartfonów z Androidem, ma już na całym świecie około 50 milionów użytkowników. Ma to być liczba większa niż łączna liczba użytkowników smartfonów z Windows Mobile i BlackBerryOS-em – poinformował główny inżynier Cyanogena Adnan Begovic podczas imprezy Seattle Code Rush.

To ogromny wzrost popularności, gdyż jeszcze rok temu deweloperzy tego ROM-u chwalili się około 10 milionami użytkowników. Popularność przekłada się na inne relacje biznesowe. Od niedawna, na mocy umowy z Microsoftem, w Cyanogenie oferowane są usługi i aplikacje z Redmond. Opracowywane są też pierwsze modele smartfonów, które będą miały Cyanogena domyślnie zainstalowanego.

Warto tu zwrócić uwagę na to, że wbrew temu, co piszą niektóre media, Begovic nie popełnił błędu w zliczaniu liczby użytkowników smartfonów z systemem Microsoftu. Nie chodziło mu bowiem o Windows Phone, lecz o Windows Mobile, wcześniejszy, prawie dziś umarły system smartfonowy, znany np. z tak niesławnych urządzeń jak HTC Diamond.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.