Angry Birds Rio Angry Birds Rio

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Rio zawiera dwa wydania gry w jednej aplikacji. Mechanika rozgrywki została bez zmian i na każdej planszy trzeba siać zniszczenia, strzelając ptakami z procy. Są tu jednak ulepszenia i gatunki ptaków zupełnie nowe.

Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de Janeiro. Udało im się uciec, ale muszą odnaleźć i uwolnić Blu i Jewel – rzadkie papugi, które możecie znać z filmów.

Celem gry jest Rozbicie budowli wroga w taki sposób, by wszyscy przeciwnicy zostali usunięci z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Punkty przełożą się na gwiazdki, a gwiazdki na monety, które można wydać na więcej ulepszeń. Ptaki mają specjalne zdolności, jak szybszy lot czy zrzucanie wybuchowych jaj.

W grze znajdziemy ponad 400 poziomów z Angry Birds Rio i Rio 2, podzielonych na odcinki, a różne czynności w grze, jak znajdowanie ukrytych owoców, pozwalają odblokować plansze bonusowe. Są tu też nowe plansze Treasure Hunt, które nie polegają na rozbijaniu wszystkiego, ale raczej na zbieraniu monet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!