r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Rio 2.6.6

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Angry Birds Rio zawiera dwa wydania gry w jednej aplikacji. Mechanika rozgrywki została bez zmian i na każdej planszy trzeba siać zniszczenia, strzelając ptakami z procy. Są tu jednak ulepszenia i gatunki ptaków zupełnie nowe.

Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de Janeiro. Udało im się uciec, ale muszą odnaleźć i uwolnić Blu i Jewel – rzadkie papugi, które możecie znać z filmów.

r   e   k   l   a   m   a

Celem gry jest Rozbicie budowli wroga w taki sposób, by wszyscy przeciwnicy zostali usunięci z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Punkty przełożą się na gwiazdki, a gwiazdki na monety, które można wydać na więcej ulepszeń. Ptaki mają specjalne zdolności, jak szybszy lot czy zrzucanie wybuchowych jaj.

W grze znajdziemy ponad 400 poziomów z Angry Birds Rio i Rio 2, podzielonych na odcinki, a różne czynności w grze, jak znajdowanie ukrytych owoców, pozwalają odblokować plansze bonusowe. Są tu też nowe plansze Treasure Hunt, które nie polegają na rozbijaniu wszystkiego, ale raczej na zbieraniu monet.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 06.08.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.