WindowsGryZręcznościoweAngry Birds Rio

Angry Birds Rio2.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Rio to kolejny produkt, który jest efektem współpracy marketingowej przy promocji filmu. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o animowaną serię Rio dla dzieci, opowiadającą dzieje różnorakich zwierzątek, jednak z ptakami na czele. Znaną mechanikę zabawy z sagi o opierzonych walczących z prosiakami przemodelowano nieco, aby pasowała do tematyki obrazów kinowych wyprodukowanych w technice 3D.

W dalszym ciągu strzelamy z procy, aby pozbyć się wybranych celów porozstawianych w kolejnych etapach. W zależności od zadań związanych z daną częścią Rio, może to być potrzeba rozbicia klatek z uwięzionymi egzotycznymi ptakami albo powiedzmy zlikwidowanie wrednych małp, które zastępują świnie. Rzecz jasna w kolejnych poziomach gracz ma do czynienia z coraz bardziej rozbudowanymi konstrukcjami.

Znana oprawa graficzna nabrała szlifów. Bohaterowie są bardziej kolorowi oraz nieco więksi. Rzecz jasna wściekłe ptaki nie potraciły przy tym swoich charakterystycznych umiejętności. Niebieski przykładowo wciąż potrafi się rozdzielić w locie, a żółty szybko gnać przed siebie, by z impetem coś zburzyć. Docenić należy radosne udźwiękowienie, z muzyką, która zainspirowana została naturalnie ścieżką audio z animowanych filmów.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do rozegrania kilkadziesiąt etapów, które gracz stopniowo sobie odblokowuje. Daje to naprawdę duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 458
Data aktualizacji14 gru 2015
Rozmiar pliku115.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)