r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AniView 1.4.1

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AniView to darmowa przeglądarka obrazów zapisanych w formacie GIF.

Galeria programu

Narzędzie pozwala na odtwarzanie gifów (bezpośrednio z głównego okna programu lub poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na wybranym pliku, gdyż AniView integruje się z Eksploratorem Windows) i umożliwia zatrzymywanie ich w dowolnym momencie przy użyciu spacji.

Oprócz tego AniView zawiera funkcję, dzięki której wszystkie klatki danego pliku GIF można wyeksportować do wybranej ścieżki docelowej, gdzie zostaną zapisane jako grafiki w formacie PNG.

AniView oddaje do dyspozycji liczne skórki i inne opcje, dzięki którym użytkownik może dostosować wygląd głównego okna opisywanej aplikacji do własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.