Anty-Plagiat Anty-Plagiat 1.0.0.6

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anty-Plagiat to aplikacja, która jak sama nazwa sugeruje stworzona została w celu wykrywania wszelakiego rodzaju plagiatów w tekstach.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i daje możliwość wygodnego sprawdzania dowolnego typu tekstu czy zawarte w nim zdania zostały przez autora skopiowane. Wystarczy, że wkleimy fragment tekstu w głównym oknie aplikacji lub wczytamy plik tekstowy, zdefiniujemy wyszukiwarkę do analizy, a następnie klikniemy przycisk ‘Start’ inicjujący operację wykrywania plagiatów.

Anty-Plagiat to narzędzie szybkie w działaniu, które w rezultacie swojego działania wyświetli informacje w jakim procencie tekst został splagiatowany, podkreśli na czerwono skopiowane fragmenty i co więcej, poda linki do lokalizacji w Sieci, w których opublikowane zostały teksty o podobnej treści. Aplikacja potrafi przeszukiwać zawartość całego Internetu – w tym serwisów ze ściągami, opracowaniami czy pracami dyplomowymi.

Jak zapewniają twórcy, narzędzie jest w pełni bezpieczne. Sprawdzane przy jego użyciu materiały nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na sprawdzenie maksymalnie około 100 wersów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!