r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Any.DO

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Aplikacja Any.DO pozwala na tworzenie listy zadań, lepszej organizacji rzeczy do zrobienia. Dostępna jest na wiele platform, także dla systemu Android. Aplikacja ta to jednak nie tylko lista zadań synchronizująca się z dodatkami dostępnymi do przeglądarek, ale również zarządzanie grupami, planowanie i kalendarz.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacja umożliwia zalogowanie się poprzez już istniejące konto email, lub też wykorzystanie konta Facebookowego. Możliwa jest także synchronizacja z listą zadań Google. Podstawowe zadanie Any.DO to dodawanie kolejnych pozycji w liście zadań do wykonania. Te mogą być dzielone na kategorie w ramach utworzonych przez użytkownika folderów, a także oznaczane jako ważne. Możliwe jest także dodania do każdego z zadań przypomnienia na określony dzień i godzinę, które spowoduje wyświetlanie stosownego powiadomienia. Zadania mogą również zawierać własne notatki tekstowe, użytkownik może je również współdzielić z innymi osobami poprzez podanie nazwy kontaktu lub skorzystanie z technologii NFC. Wykonane zadanie może został łatwo oznaczone jako wykonane poprzez gest przekreślenia. Użytkownik może ponadto szybko wyczyścić listę z ukończonych zadań za pomocą gestu potrząśnięcia.

Dodatkowy moduł aplikacji pozwala na zaplanowanie całego dnia, przypominając o poszczególnych zadaniach i stanowić podręcznego asystenta. Aplikacja oferuje także pobranie dedykowanego kalendarza. W ustawieniach użytkownik może zmienić motyw aplikacji, włączać pasek powiadomień i reakcje na nieodebrane połączenia. Any.DO jest udostępniany za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Udostępnia również widgety do umieszczenia na pulpitach, które wyświetlają zadania do wykonania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.