AnyDesk 4.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnyDesk to darmowe narzędzie do zdalnej administracji komputerów za pośrednictwem Internetu, stanowiące ciekawą alternatywę dla popularnego TeamViewera.

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do świadczenia pomocy technicznej, wirtualnych szkoleń, prezentacji na żywo lub po prostu zdalnego dostępu do dokumentów na naszym komputerze. Narzędzie stworzone zostało z dużą dbałością o kwestie bezpieczeństwa transferowanych danych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów przesyłania wideo, komunikacja pomiędzy komputerami odbywa się płynnie nawet w przypadku słabszych łączy internetowych.

AnyDesk dysponuje opcjami, pozwalającymi sprawnie zarządzać dostępem do m.in. obrazu i dźwięku, klawiatury i myszki oraz schowka systemowego. Program obsługuje serwery proxy, wspiera akcelerację graficzną, a także umożliwia wyświetlanie obrazu w kilku trybach. Jego zaletą jest fakt, że pracować może na komputerze bez konieczności instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 17.12.2016 15:03

Podczas pracy zawiesił się na hoście nic nie dało się zrobić. Wracam do TV, bo nie mam czasu na eksperymenty.

  #5 03.12.2016 22:57

Program pisany przez byłych pracowników Teamviewera.

  #4 12.07.2015 00:36

Niestety ma jeden mankament. Musi być uruchomiony w trybie administratora na zdalnym komputerze inaczej nie da się "przejąć" pulpitu. Czyli będzie problem na komputerze gdzie użytkownik nie zna hasła administratora albo działa w domenie. Akurat tu konkurencja ma to lepiej rozwiązane.

  #3 08.07.2015 22:50

Czy tą aplikacje trzeba mieć na obydwu komputerach ?

  #2 18.01.2015 12:40

Aplikacja z której warto skorzystać, lekka, nie wymaga instalacji, do tego prosta w obsłudze. Inne tego typu aplikacje stwarzały problemy z połączeniem(zablokowane porty, itp.), ta aplikacja stosuje różne typy połączenia, więc połączenie zawsze mi się udawało.

  #1 07.08.2014 09:15

W końcu jakaś konkurencja = będzie taniej ?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych