AnyMP4 Video Editor AnyMP4 Video Editor 1.0.16

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnyMP4 Video Editor to narzędzie do edytowania filmów zapisanych w formacie MP4.

Poza wsparciem dla jakości 1080p, AnyMP4 Video Editor świetnie radzi sobie z materiałami w 4K Ultra HD. Niezależnie od rozdzielczości, aplikacja pozwala na obracanie, przycinanie, wycinanie i przesuwanie rozmaitych fragmentów danego filmu. Istnieje także możliwość dostosowywania kontrastu, jasności, nasycenia i odcienia barw.

AnyMP4 Video Editor pozwala na zmianę proporcji obrazu w celu dostosowania ich do wyświetlania na danym urządzeniu (do wyboru mamy przede wszystkim tryby 16:9 oraz 4:3). Jeśli dany materiał nakręcono w pionie, możemy go obrócić do pozycji poziomej. Na uwagę zasługuje także opcja zmiany prędkości odtwarzania i głośności.

Oprócz tego program umożliwia tworzenie pokazów slajdów z obrazów, zdjęć, materiałów wideo i plików dźwiękowych. W tym przypadku warto skorzystać z rozmaitych motywów, efektów przejścia i nakładek graficznych oferowanych przez twórców AnyMP4 Video Editor, by stworzyć niesamowitą kolekcję fotografii z wakacji bądź imprez okolicznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!